Leraren

Leraren: Noord-Brabant

R. Verkooijen
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Van Heemskerkstraat 8
4812 JE BREDA

06-20350226
rob.verkooijen@ziggo.nl
L.H.M. (Leo) van Dinter
(Koninginnenteeltcursus)
Seminarieweg 16A
4854 CA Bavel

0161-431638
06-13318172
l.h.m.van.dinter@casema.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 50km
Reistijd: 60min
Chr. (Christ) Smeekens
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Koekelberg 3
4851 PC Ulvenhout

076-5614307
christ@smeekens.demon.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 20km
Reistijd: 30min
L. (Bert) Brakkee
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Molenstraat 34
4921 KK Made

0162-687940
06-51240266
imkerij.de.biesbosch@planet.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 45km
Reistijd: 60min
A. (Aat) Rietveld
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Bijengezondheid)
Hoenderparkweg 19
4838 BK Breda

076-5219676
06-55187173
yoga.riet@ziggo.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 75km
Reistijd: 90min
J.F. (Jan ) Charpentier
(Koninginnenteeltcursus)
Laar 45
5258 TJ Berlicum

073-5037030
charpbij@planet.nl
M.J.M.H. (Mari) van Iersel
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Kreitenmolenstraat 108
5071 BJ Udenhout

013-5113463
m.j.van.iersel@wxs.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 50km
Reistijd: 60min
L.M. Opsteeg
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Reitselaan 44
5076 CD HAAREN

0411-621547
K. Wilmink
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Orthen 120
5231 XT s-Hertogenbosch

073-61 44 354
06-10 63 76 55
fwilmink@ziggo.nl
C.W.M. (Chris) Hoefnagel
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Koninginnenteeltcursus)
Rogstraat 39
5373 AS Herpen

0486-413267
choefnagel@hotmail.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 15km
L.H.W.J. (Robert) Schuurmans
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Leiweg 7
5386 KR Geffen

073-5324303
06-20431610
robertschuurmans@planet.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 60km
Reistijd: 60min
J.A.M. Ottens
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Voor Oventje 29
5411 NR Zeeland

0486-452918
06-11225096
j.en.m.ottens@home.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 25km
Reistijd: 30min
P.H.J. (Paul) van Doremalen
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Dorpsstraat 78
5471 NA LOOSBROEK

0413 851524
06 52147718
pdoremalen@home.nl
A.M. (Toon) de Groot
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Bijengezondheid, Koninginnenteeltcursus)
Brand 7
5411 PA Zeeland

0486-452619
06-53537436
toondegroot7@gmail.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 50km
Reistijd: 45min
J.M. (Jos) van den Heuvel
(Basiscursus)
Moostdijk 3A
5758 PV Neerkant

077-4662164
06-54908950
josvdh@hetnet.nl

Maximale reisafstand
Reistijd: 45min
L.J.P.J. (Bert) Lemmens
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Bijengezondheid)
Phaffstraat 28
5735 CN Aarle Rixtel

0492-381303
06-13782031
bert.ljp.lemmens@gmail.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 50km
Reistijd: 60min
W. (Wim) van den Oord
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Bijengezondheid, Koninginnenteeltcursus)
Broekstraat 20A
5688 JX Oirschot

0499-573400
w.v.d.oord@outlook.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 70km
J.M. Bastiaansen
(Basiscursus)
Oude Huijbergsebaan 303
4625 CK BERGEN OP ZOOM

0164-255378
06-48959785
jos.bastiaansen@hetnet.nl
TH. van den Bergh
(Basiscursus)
Smeleweg 37
5581 JR Waalre

06-20161233
bergh.thijsvanden@gmail.com
W. (Wil) Brans
(Basiscursus)
Buddy Boldenlaan 23
5629 RD Eindhoven

06-44716981
imkerij.deblauwebij@gmail.com
J. Henkens
(Basiscursus)
Pieter Breughelstraat 90
5213 BP 's-Hertogenbosch

073-8513809
06-40646758
joekiejoek@hotmail.com
B. Jansen Venneboer
(Basiscursus)
Nulandsestraat 19
5391 KC Nuland

0412-481912
brugpadjv@planet.nl
E.C. (Eric) van Oijen
(Basiscursus, Koninginnenteeltcursus)
Hezelaarse Akkers 1
5298 LG Liempde

087-8762671
06-37454943
eric.van.oijen@xs4all.nl
R. Paauwe
(Basiscursus)
Waalseweg 11
5711 BM Someren

0493-490728
06-52093830
r.paauwe@telfortglasvezel.nl
J. (Jos) Römgens
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Koninginnenteeltcursus)
Oude Trambaan 3
5085 EN Esbeek

013 5169093
06-20842047
jhma.romgens@gmail.com
N. Verdaasdonk-Verleg
(Basiscursus)
Maasdijk 29
5366 AA Megen

06-51197761
wimverdaasdonk@hotmail.com
H.W.A. (Henk) Vermeulen
(Basiscursus, Bijengezondheid, Koninginnenteeltcursus)
De Els 20
6021 NG Budel

0495-492256
06-10877519
hwavermeulen@gmail.com
P.G.B.H. Vriens
(Basiscursus, Bijengezondheid)
Anemoon 24
5071 GR Udenhout

06-11497644
vriens18@zonnet.nl
T. (Thomas) Freitag
(Basiscursus)
Jan Mosmanslaan 19
5237 BB Den Bosch

06-12967588
info@imkerijstadenstreek.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 100km
Reistijd: 60min