Leraren

Leraren: Noord-Brabant

R. Verkooijen
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
BREDA

06-20350226
rob.verkooijen@ziggo.nl
Chr. (Christ) Smeekens
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Ulvenhout

076-5614307
christ@smeekens.demon.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 20km
Reistijd: 30min
L. (Bert) Brakkee
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Made

0162-687940
06-51240266
imkerij.de.biesbosch@planet.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 45km
Reistijd: 60min
A. (Aat) Rietveld
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Bijengezondheid, Koninginnenteeltcursus)
Wageningen

0317422422
06-55187173
aatimker@gmail.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 75km
Reistijd: 90min
M.J.M.H. (Mari) van Iersel
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Udenhout

013-5113463
m.j.van.iersel@wxs.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 50km
Reistijd: 60min
L.M. Opsteeg
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
HAAREN

0411-621547
Frank Wilmink
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Koninginnenteeltcursus)
s-Hertogenbosch

073-61 44 354
06-10 63 76 55
fwilmink@ziggo.nl
C.W.M. (Chris) Hoefnagel
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Koninginnenteeltcursus)
Herpen

0486-413267
choefnagel@hotmail.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 15km
L.H.W.J. (Robert) Schuurmans
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Geffen

073-5324303
06-20431610
robertschuurmans@planet.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 60km
Reistijd: 60min
J.A.M. Ottens
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
Zeeland

0486-452918
06-11225096
j.en.m.ottens@home.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 25km
Reistijd: 30min
P.H.J. (Paul) van Doremalen
(Basiscursus, Praktisch imkeren)
LOOSBROEK

0413 851524
06 52147718
pdoremalen@home.nl
A.M. (Toon) de Groot
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Bijengezondheid, Koninginnenteeltcursus)
Zeeland

0486-452619
06-53537436
toondegroot7@gmail.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 50km
Reistijd: 45min
J.M. (Jos) van den Heuvel
(Basiscursus)
Neerkant

077-4662164
06-54908950
josvdh@hetnet.nl

Maximale reisafstand
Reistijd: 45min
L.J.P.J. (Bert) Lemmens
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Bijengezondheid)
Aarle Rixtel

0492-381303
06-13782031
bert.ljp.lemmens@gmail.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 50km
Reistijd: 60min
W. (Wim) van den Oord
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Bijengezondheid, Koninginnenteeltcursus)
Oirschot

0499-573400
w.v.d.oord@outlook.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 70km
J.M. Bastiaansen
(Basiscursus)
BERGEN OP ZOOM

0164-255378
06-48959785
jos.bastiaansen@hetnet.nl
TH. van den Bergh
(Basiscursus)
Waalre

06-20161233
bergh.thijsvanden@gmail.com
W. (Wil) Brans
(Basiscursus)
Eindhoven

06-44716981
imkerij.deblauwebij@gmail.com
J. Henkens
(Basiscursus)
's-Hertogenbosch

073-8513809
06-40646758
joekiejoek@hotmail.com
B. Jansen Venneboer
(Basiscursus)
Nuland

0412-481912
brugpadjv@planet.nl
E.C. (Eric) van Oijen
(Basiscursus, Koninginnenteeltcursus)
Liempde

087-8762671
06-37454943
eric.van.oijen@xs4all.nl
R. Paauwe
(Basiscursus)
Someren

0493-490728
06-52093830
r.paauwe@telfortglasvezel.nl
J. (Jos) Römgens
(Basiscursus, Praktisch imkeren, Koninginnenteeltcursus)
Esbeek

013 5169093
06-20842047
jhma.romgens@gmail.com
N. Verdaasdonk-Verleg
(Basiscursus)
Megen

06-51197761
wimverdaasdonk@hotmail.com
H.W.A. (Henk) Vermeulen
(Basiscursus, Bijengezondheid, Koninginnenteeltcursus)
Budel

0495-492256
06-10877519
hwavermeulen@gmail.com
P.G.B.H. Vriens
(Basiscursus, Bijengezondheid)
Udenhout

06-11497644
vriens18@zonnet.nl
Thomas Freitag
(Basiscursus, Koninginnenteeltcursus)
's-Hertogenbosch

06-12967588
info@imkerijstadenstreek.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 100km
Reistijd: 60min
M.L. Rovers
(Basiscursus)
Tegelen

0773747506
0621505942
riennellyrovers@hotmail.com