Leraren

Leraren: Gelderland

B. (Ben) Som de Cerff
(Basiscursus Imkeren, Koninginnenteelt)
Zelhem

06-24592149
ben.somdecerff@delta.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 110km
Reistijd: 75min
H. (Henri) Boons
(Basiscursus Imkeren, Praktisch imkeren)
Velddriel

0418-631436
06-12367808
henri.boons@bijenvolken.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 40km
Reistijd: 30min
J.P. (Jan Piet) Frens
(Basiscursus Imkeren, Praktisch imkeren, Bijengezondheid)
Culemborg

0345-519907
frens@tiscali.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 30km
Reistijd: 25min
E.W. (Ernst) de Jonge
(Basiscursus Imkeren, Koninginnenteelt)
Wageningen

00-00000000
tineke@brascamp.nl
M. (Martien) Walraven
(Basiscursus Imkeren, Bijengezondheid)
Wijchen

024-3444628
06-48291776
nellekeenmartien@outlook.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 100km
Reistijd: 90min
G. (Gerhard) Pape
(Basiscursus Imkeren, Praktisch imkeren, Koninginnenteelt)
Ermelo

0341-558429
06-53902621
gerhardpape@gmail.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 50km
Reistijd: 30min
W.J.F. (Wilfred) Muis
(Basiscursus Imkeren, Praktisch imkeren, Bijengezondheid, Koninginnenteelt)
Epe

0578-612811
06-51793827
w.muis@planet.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 50km
Reistijd: 60min
J. BOS
(Basiscursus Imkeren)
LUNTEREN

0318-484359
boslunteren@hotmail.com
H.A. (Hennie) Philippens
(Basiscursus Imkeren, Praktisch imkeren, Koninginnenteelt)
WAGENINGEN

0317-425516
amberxl@hetnet.nl
R.J. (Rob) Plomp
(Basiscursus Imkeren)
Bennekom

06-53692757
voorzitterveluwezoom@gmail.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 40km
P.N. (Piet) van Schaik
(Basiscursus Imkeren, Praktisch imkeren, Koninginnenteelt)
Westervoort

026-3118663
ptvschaik@zonnet.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 15km
Reistijd: 20min
A. (Albert) Stoter
(Basiscursus Imkeren, Praktisch imkeren)
Apeldoorn

055-3601259
06-51110262
basiscursus.bijen@gmail.com

Maximale reisafstand
Reisafstand: 50km
Reistijd: 45min
J. (Jos) Verhulst
(Basiscursus Imkeren, Koninginnenteelt)
Wageningen

06-23 04 33 31
jan.verhulst@wur.nl
J.P. VOGELAAR
(Basiscursus Imkeren)
KESTEREN

0488-442850
06-10113643
W. (Wouter) Schouwstra
(Basiscursus Imkeren, Koninginnenteelt)
Beekbergen

06-16762115
imkerwouter@adwo.nl

Maximale reisafstand
Reisafstand: 60km
Reistijd: 45min
A.P.H. (Albert) Muller
(Basiscursus Imkeren)
Nijbroek

0571-291661
06-55884435
albert.muller@wxs.nl
N. (Nelleke) Walraven
(Basiscursus Imkeren)
Wijchen

06 23269980
nellekeenmartien@outlook.com
H. Radstake
(Basiscursus Imkeren)
Arnhem

026-3230847
06-36196269
h.radstake@chello.nl
C.J.M. van Wyk
(Basiscursus Imkeren)
Zoelmond

06-20530405
c.vanwijk@helicon.nl
R.W. (Rob) le Mair
(Basiscursus Imkeren, Praktisch imkeren, Koninginnenteelt)
Bennekom

06-44746126
RobWleMair@gmail.com
Leo Gensen
(Basiscursus Imkeren)
Wijk bij Duurstede

06-19374519
leogensen@gmail.com
Bart de Coo
(Basiscursus Imkeren)
Dieren

0313427922
bartdecoo@bartdecoo.nl
Rob Welschen
(Basiscursus Imkeren)
Culemborg

0345-505640
06-47056910
r.a.m.welschen@uu.nl
Joep Verheijden
(Basiscursus Imkeren)
Maasbommel

06-53473716
joepverheijden@zonnet.nl
Piet Steffen
(Basiscursus Imkeren)
Terwolde

06-17903425
famsteffen@hotmail.com
M. Dutilh-Jansen
(Basiscursus Imkeren, Koninginnenteelt)
Epse

06-54750131
email@maaykejansen.com
P.M. (Paul) Holterman
(Basiscursus Imkeren)
Zevenaar

06-50589393
0316-540403
pmholterman@hotmail.com
E.J. (Els) Voorbij
(Basiscursus Imkeren)
Lienden

0344-601006
els@franspeek.nl
J.G. (Jan) Voortman
(Basiscursus Imkeren)
Geesteren

0545-481782
0623354830
jdvoortman@gmail.com
C.C.M. (Christel) Klaren
(Basiscursus Imkeren)
Ooij

06-21211095
christel.klaren@hotmail.com
V. (Vincent) Diesveld
(Basiscursus Imkeren)
Huissen

06 29338549
vdiesveld@gmail.com